Kurs biblijny

Nasz autorski kurs biblijny ułatwia i pogłębia zrozumienie treści ksiąg zarówno Nowego jak i Starego Testamentu. Co bardzo istotne nie wyjaśniamy jednoznacznie poszczególnych ksiąg, rozdziałów czy wersów a wskazujemy drogę pozwalającą na samodzielne wyciąganie wniosków. Uczestnikiem kursu może być każdy kto chce – bez względu na wyznanie, wiek czy poziom wykształcenia.

Uczestnicy poznają podczas kursu wiele różnych przekładów Pisma Świętego – jak również różnice między nimi. Nie jest wymagane posiadanie własnej Biblii jednak jest to wskazane. Osoby które ze względów finansowych nie mogą nabyć jej we własnym zakresie prosimy o kontakt.

Kurs ma charakter interaktywny. Uczestnicy otrzymują dostęp do platformy e-learningowej i komplet materiałów w wersji elektronicznej. Po każdym module obowiązkowy jest test – dzięki któremu uczestnik wie czy dostatecznie opanował już wiedzę i może przejść dalej.

Po zakończeniu wszystkich modułów otrzymujemy certyfikat ukończenia kursu (uczestnik pokrywa wyłącznie koszt przesyłki) zawierający informację o zakresie przerobionego materiału.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisania się poprzez poniższy formularz:

ZAPIS NA KURS BIBLIJNY

Wymagana zgoda(wymagane)

Obserwuj nas